0ks / 0,-

Řadit dle: ceny     Zobrazit pouze:

Horsefeathers Dynasty - pánské boxerky

      Běžná cena: 350 Kč

Naše cena: 350 Kč


      Dostupnost: momentálně není skladem

HORSEFEATHERS


Značka Horsefeathers vznikla původně v Kanadě v roce 1989. Myšlenka se zrodila v hlavách dvou kanadských středoškoláků Stewarta Carlsona a Joela DeVille, kteří ale postrádali finance to pořádně rozjet. O tři roky později, Pavel Kubíček a Hanuš Salz zakládají značku v České republice, Plzni, čerpajíc z nápadů a designových podkladů původních zakladatelů, s kterými začali pracovat na první řadě street oblečení. Hanuš, který žil v té době v Kanadě k tomu dodává: "V Kanadě ji vymyslel můj kamarád, který s ní polepil ještě na škole pár trik a mikin pro ostatní kluky. Nic víc z toho ale nebylo“.
Mezi první věci, které kluci udělali bylo zhruba 50 triček a 200 nálepek, všechny opatřené ještě ‘kanadským’ logem z roku 1989. Začátky nebyli nic moc, dodává Hanuš, kancl a sklad jsme měli v paneláku, věci rozváželi žigulem, ale nám to nevadilo, bylo nám devatenáct a hrozně nás to bavilo. V roce 1994 pak spatřila světlo světa první opravdová oděvní kolekce Horsefeathers, skládající se džínových kalhot, triček, svetrů a doplňků. O rok později byl v roce 1995 otevření první značkový Horsefeathers obchod. V roce 2004 představila firma nové logo, čtvercové červené logo, které používá dodnes.

Horsefeathers

V současné době patří Horsefeathers mezi uznávané tuzemské značky v oblasti street, skate a snb módy. Své postavení si kluci vydobyli i v zahraničí a svou kolekci nabízí i v dalších zemích. Firma začala šít v Česku, ale postupně výrobu přesunula do Číny. Hanuš dodává: “protože jsme nikoho v čecháh nesehnali, objeli jsme několik firem v Číně a tu nejlepší jsme si vybrali. Až na místě jsme pochopili, proč v Evropě už nikdo nešije – technologie, servis, možnosti, dostupnost a kvalita materiálů, ochota řešit problémy, je to úplně někde jinde než u nás…”.
Značka sponzoruje velkou řadu známých tuzemských i zahraničních jezdců z oblasti snowboardingu, skateboardingu, kola, freeski a dokonce i fmx. Značka se snaží také dávat zpět, pořádá různé sportovní akce a podporuje i amatérské jezdce.

Horsefeathers 1Horsefeathers 2Horsefeathers  3Horsefeathers  4