0ks / 0,-

Řadit dle: ceny     Zobrazit pouze:

  • AKCE

Boty Emerica The Heritic Westgate

      Běžná cena: 2200 Kč

Naše cena: 1000 Kč


      Dostupnost: momentálně není skladem

Skate boty Emerica

 

Skate značka Emerica shoes spadá pod Sole Technology a byla založena roku 1996 skejtrem Pierrem André Senizerguesem, majitelem Etnies Footwear. Emerica vyrábí pohodlné a odolné skate boty, zaměřující svou výrobu hlavně na poznatky a potřeby samotných skejtrů. K tomu jim pomáhá výzkum laboratoře Sole Technology (STI Lab), která se jako jediná na světě zabývá výzkumem a vývojem skate bot. Můžete si být tak jistí, že vámi zakoupená Emerica bota bude vybavena tím nejlepším co laboratoř doposud vytvořila jako například sti foam, system pro ochranu paty G2 nebo vulkanickou podrážkou 400 NBS. Ideologií značky je především ukázat lidem sílu skateboardingu, což dokazují jedinečnými skate akcemi typu wild in the streets a wild ride. Stejným stylem buduje i svůj skate team, který se výceméně skládá z těch samých lidí jako na začátku.

V roce 2004 pořádá Emerica team nezvyklou a ilegální jízdu na skateboardech ulicemi Manhattnu. Stovky skejtrů se přidává k teamu, aby mimojiné pomohli vybrat finanční podporu na rekonvalescenci ochrnutého Emerica skatera Johna Cardiela, který si těžce poranil páteř. Wild in the streets se od té doby koná každý rok, pokaždé v jiném městě. V posledních letech se těší velké oblibě po celém světě.

V roce 2006 pořádá Emerica další ojedinělou akci nesoucí název Wild ride. Jde o interaktivní skate tour kde jsou vítáni všichni, kteří chtějí zaskejtovat nebo jen tak pobýt u táboráku s kompletním Emerica teamem, který celou tour projíždí na motocyklech a stanuje v kempech. Největším inovátorem je v tomto ohledu hlavní protagonista Heath Kirchart, který si nechal vyrobit skate boty připomínající motorkářskou obuv.

Celý team je dost kreativní. Společnost jim nechává volnou ruku, všechno je probíráno s teamem, od reklam až po samotnou výrobu bot a oblečení. Důkazem budiž skate boty Romero 2 nebo modely Cruiser a Reynolds 3.

V roce 2010 bylo vydáno dlouho očekávané skate video Stay Gold, třetí v řadě Emerica videí, mnohými proklamované jako nejlepší skate video posledních let. Jedinečný střih, perfektní soundtrack, našlápnutý skateboarding a výkon nestárnoucího Andrewa Reynoldse dělá z tohoto počinu masterpiece. Kromě již zmiňovaného Reynoldse se ve videu představí kompletní tým: Leo Romero, Brandon Wetgate, Jerry Hsu, Heath Kirchart, Kevin „Spanky“ Long, Marquis Preston, Collin Provost, Jamie Tancowny, Aaron Suski, Justin Figuero, Bryan Herman, Braydon Szafranski i legenda Ed Templeton.

Emerica Footwear je značkou za kterou stojí kvalita, výborný team a vývoj Sole Technology. Na trhu je široký výběr skate bot unikátních tvarů a stylů, kotníkové, nízké, barevné až po klasicky černé, osvědčené pánské modely Jinx, Situation nebo G-Code. Emerica vyrábí také odolné skate oblečení jako jsou trička, mikiny, kalhoty, ale i kšiltovky.

Nové kolekce bot a oblečení Emerica naleznete také v našem online obchodu.