0ks / 0,-

Řadit dle: ceny     Zobrazit pouze:

Dámská peněženka Dakine Annie

      Běžná cena: 650 Kč

Naše cena: 617 Kč


      Dostupnost: skladem

Značka Dakine

 

Dakine založil v roce 1979 Rob Kaplan v Maui,Hawaii. Název odvodil od hawaiského slova „da kine“ což v překladu znamená „ten nejlepší“. Rob začal vyrábět nejdříve šňůry k surfu a protože na Maui vám vlny nic neodpustí, Rob vyrobil šňůru tak pevnou, že jste s ní mohli dle jeho slov tahat i auto, což nastavilo laťku kvality a standardů budoucích výrobků Dakine hodně vysoko. V letech 1981 – 1984 se Dakine stal invátorem ve výrobě windsurf příslušenství mezi nímž nechyběl legendární Coffin board bag, který využivali hlavně profící na svých cestách za vlnami. Sbalili do něj totiž úplně všechno. V dalších letech se produkty Dakine rozšířili do dalších sportovních odvětví jako je horská cyklistika, kayaking, kiteboarding a horolezectví.

Později, v roce 1989 se Dakine vrhnul poprvé do světa snowbordového vybavení a baťohů a okamžitě se stal světovým leadrem, kterým zůstává dodnes. Nejvíce prodávané modely, dnes již legendární baťohy jako Heli a Heli Pro se stali technickými standardy a vzory pro mnohé výrobce. V roce 1993 uvedli na trh tři modely zimních rukavic. Dnes jich mají přes 70.

Rok 1999 byl dalším milníkem pro Dakine. Přišly totiž na trh s jejich prvním skate baťohem s názvem Park Pack, který se stal pro svou velkou odolnost a trvanlivost velmi oblíbeným.

Dnes, po 33 letech Dakine stále vyrábí a vyvíjí produkty pro surf, snowboard, windsurf, kola, skate a kite. Dámské a pánské baťohy do školy, se systémem uchycení na snowboard nebo skateboard, batohy na notebooky, cestovní tašky, kufry na kolečkách, krásné kabelky nebo tašky přes rameno pro kluky, stylový peněženky a penály. Rukavice, čepice, kšiltovky............to vše je DAKINE

Nové zboží a kolekce značky Dakine naleznete také na našem eshopu.