0ks / 0,-

 Zpět na info   

Registrace a přihlášení

Nákup bez registrace

V Androbot.cz můžete nakupovat bez registrace.Připravujete se tím však o výhody v podobě slev a bonusů,které náš e-shop registrovaným zákazníkům nabízí.

Registrace

Registrace v Androbot.cz je dobrovolná.Poskytuje však zákazníkům nemalé výhody.
Jako registrovaný zákazník
- získáváte za každý nákup bonusy,které můžete uplatnit při dalším nákupu
- můžete využít slevy na karty ISIC,ISIC scholar,AČS
- máte ušetřenou práci s vyplňováním,neboť se v objednávkovém formuláři automaticky zobrazí údaje z vašeho účtu  - můžete v sekci můj účet sledovat historii vašich objednávek a aktuální stav bonusů
- budete od nás v případě zájmu dostávat informace o novinkách,akcích,slevách atd.

Jak se registrovat

V levém horním rohu klikněte na tlačítko Registrace.Otevře se vám formulář,který vyplníte a odešlete.Obratem přijde na váš email potvrzení o registraci.Tímto okamžikem se stáváte registrovaným zákazníkem s vlastním uživatelským účtem.

Přihlášení

V levém horním rohu klikněte na tlačítko Přihlášení. Androbot.cz vám nabídne přihlašovací formulář,kde vyplníte vaše uživatelské jméno a heslo. Po úspěšném přihlášení můžete pomocí tlačítka  Můj účet vstoupit do vašeho uživatelského účtu.

Zapomenuté heslo

V případě,že zapomenete heslo,si můžete zadat heslo nové a to na úvodní stránce Přihlášení kliknutím na tlačítko Zapomenuté heslo.Andro vám v dalších krocích pomůže nové heslo nastavit.

Můj účet

Registrací v eshopu Androbot.cz si vytvoříte vlastní účet,který si můžete sami spravovat.To znamená,že můžete měnit jak uživatelské,tak i přihlašovací údaje včetně hesla.
Můžete zde sledovat historii objednávek a aktuální stav vašich bonusů.

 

 Zpět na info