0ks / 0,-

   Zpět na info    

Doprava

Doprava po ČR

Česká pošta

Doručení zásilky Balík do ruky garantuje Česká pošta ve většině případů následující pracovní den po dni podání.Pomocí podacího čísla zásilky,které najdete v emailu s oznámením o expedici vaší objednávky,můžete zásilku sledovat na stránkách České pošty,nebo na bezplatné telefonní lince 800177889.
Poštovné u Balíku do ruky je 100,-Kč.U objednávek nad 3000,-Kč je poštovné po ČR zdarma.
Pokud zvolíte zaslání zboží  Českou poštou,doručovatel vám dodá zásilku na dodací adresu a případně převezme hotovost. V případě,že vás nezastihne na dodací adrese,zanechá vám ve schránce Oznámení o uložení zásilky s informacemi o místě uložení,výši dobírky a termínu,do kdy je třeba zásilku vyzvednout.

PPL

Zásilka bude doručena následující pracovní den po expedici objednávky.Cestu zásilky lze pomocí podacího čísla objednávky sledovat na webové stránce www.ppl.cz.
Dopravné u doručení přepravní společností PPL je 100,-Kč.U objednávek nad 3000,-Kč je dopravné po ČR zdarma.
Jestliže zvolíte přepravní společnost PPL,bude vás řidič v den dodání zásilky kontaktovat a oznámí vám přibližný čas dodání a výši dobírky.V případě,že vás řidič nezastihne,zanechá na dodací adrese oznámení a zásilku se pokusí doručit ještě následující pracovní den.Standardně probíhá rozvoz zásilek v rozmezí 8-18 hod.V určitých lokalitách nabízí společnost PPL i večerní doručení.Vybrané lokality naleznete opět na stránkách PPL. Je jen na vás,jaký způsob vám více vyhovuje.

Osobní odběr

Osobní odběr je možný v obchodě Baboon shop Rakovník.
Otevřeno máme ve všední dny od 10:00 do 17:00 mimo oběda a v sobotu od 9:00 do 11:00 hodin.
Pokud si zvolíte tento způsob doručení zboží,budete informováni emailem a SMSkou,kdy bude zboží pro vás připraveno.


Doprava Slovensko

Česká pošta

Česká pošta odešle zásilku nejrychlejším možným způsobem a garantuje,že Slovenská pošta doručí zásilku na dodací adresu příjemce.Není-li adresát zastižen,uloží zásilku na příslušné poště.Dopravné je 190,-kč,u nákupu nad 5000,-kč dopravné neúčtujeme.

PPL

Přepravní společnost PPL doručí zásilku obvykle do 48 hodin od expedice.
Dopravné je 190,-kč.U objednávek nad 5000,-Kč je dopravné zdarma.

 

Doprava do ostatních zemí

Pokud si přejete odeslat zásilku do zahraničí,uveďte tuto skutečnost v objednávce.O celkové ceně vás budeme informovat emailem nebo telefonicky na základě platného ceníku České pošty.

 Zpět na info